dla-inwestora - PROMYK Wieluń | produkcja i montaż

Niemal każdy nowy budynek wyposażony jest w rolety aluminiowe, które zapewniają izolację termiczną oraz ograniczają wydatki za ogrzewanie.

Decyzję o zamontowaniu rolet najlepiej podjąć  na etapie budowy.

Możesz uniknąć błędów i dodatkowych kosztów podczas doboru odpowiednich produktów kontaktując się z naszym zespołem.

Pomożemy w doborze odpowiedniego typu rolety, kolorystyki, sposobu obsługi już na etapie projektu budynku.

Warto sięgnąć po produkty sprawdzonych marek, które pozwolą cieszyć się niezawodnością przez wiele lat np. Aluprof, Somfy, Nice


Rozwiązania dla inteligentnego domu PROMYK Wieluń

Nowoczesne rozwiązania

Zarządzaj inteligentnie całym domem.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań jednym pilotem możesz sterować brama garażową, bramą wjazdową, roletami, żaluzjami fasadowymi, markizą czy pergolą. Ponadto na ekranie pilota, smartfona, tabletu widnieje informacja zwrotna o wykonanym poleceniu. Takie możliwości daje nam np. firma SOMFY. Do domu pasywnego zaproponujemy okna na profilu VEKA - Softline 82, drzwi firmy Setto o gr. skrzydła 92mm oraz bramę segmentową NICE  o gr. 60mm.

Szeroka oferta OKNA DRZWI BRAMY PERGOLE ŻALUZJE PROMYK Wieluń

Od projektu do montażu

Wiele rozwiązań dla Twojego domu i firmy!

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo wiele nowoczesnych rozwiązań - przeznaczonych zarówno do nowych inwestycji jak i zwiększających komfort i estytykę tych już istniejących. Oferujemy sprawdzone rozwiązania takich produktów jak: okna, drzwi, rolety zewnętrzne, pergole, bramy garażowe, markizy, osłony wewnętrzne i zewnętrzne.

Facebook

Śledź nasz profil i wypatruj promocji!