Markizy balkonowe to doskonałe rozwiązanie do zacienienia wnęk okiennych oraz balkonów. Estetyczna osłona przed słońcem i praktyczna ozdoba. Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium w pięciu kolorach.

 

Markiza ITALIA

 

Italia jest markizą nadokienno-balkonową. Opuszczane ramiona z aluminium, wyposażono w sprężynę, która napina tkaninę i zapobiega składaniu ramion pod naporem wiatru. Lekka konstrukcja markizy sprawia, że montaż jest niezwykle łatwy.

 

Markiza ITALIA kasetowa

 

 Italia kasetowa posiada aluminiową kasetę osłaniającą tkaninę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Obsługa ręczna przy pomocy korby lub opcjonalnie silnikiem sterowanym przełącznikiem lub pilotem.

 

Markiza ITALIA poręczowa

 

 Italia poręczowa to estetyczna osłona przed słońcem. Ramiona mocowane są do balustrady balkonu.  Na końcach i u podstawy ramion znajdują się haki, które dają dwie opcje mocownia tkaniny..Zastosowanie ramion balustradowych daje większą swobodę montażu na balkonach.

 


Rozwiązania dla inteligentnego domu PROMYK Wieluń

Nowoczesne rozwiązania

Zarządzaj inteligentnie całym domem.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań jednym pilotem możesz sterować brama garażową, bramą wjazdową, roletami, żaluzjami fasadowymi, markizą czy pergolą. Ponadto na ekranie pilota, smartfona, tabletu widnieje informacja zwrotna o wykonanym poleceniu. Takie możliwości daje nam np. firma SOMFY. Do domu pasywnego zaproponujemy okna na profilu VEKA - Softline 82, drzwi firmy Setto o gr. skrzydła 92mm oraz bramę segmentową NICE  o gr. 60mm.

Szeroka oferta OKNA DRZWI BRAMY PERGOLE ŻALUZJE PROMYK Wieluń

Od projektu do montażu

Wiele rozwiązań dla Twojego domu i firmy!

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo wiele nowoczesnych rozwiązań - przeznaczonych zarówno do nowych inwestycji jak i zwiększających komfort i estytykę tych już istniejących. Oferujemy sprawdzone rozwiązania takich produktów jak: okna, drzwi, rolety zewnętrzne, pergole, bramy garażowe, markizy, osłony wewnętrzne i zewnętrzne.

Facebook

Śledź nasz profil i wypatruj promocji!