REFLEKSOLE

Refleksole - to  zewnętrzne osłony przeciwsłoneczne wykonane z solidnej konstrukcji aluminiowej i tkanin z włókien poliestrowych. Refleksole pozwalają na utrzymanie komfortowej temperatury w pomieszczeniu, które jest narażone na nasłonecznienie.  Przy zastosowaniu odpowiednich tkanin gwarantują skuteczną barierę optyczną, tłumią kontrasty zachowując jednak dobrą widoczność na zewnątrz. Mogą być montowane także w pergolach lub altanach, gdzie dodatkowo  stanowią bardzo dobrą ochronę przed wiatrem i deszczem. Refleksole są wyposażone  w napęd elektryczny, zamykanie ich  i otwieranie odbywa się w pionie przy pomocy włącznika, pilota lub smartfona. 

 

 

MOSKITIERY RAMKOWE

Moskitiera ramkowa stała montowana jest po zewnętrznej stronie ramy okiennej. Dzięki zastosowaniu bezinwazyjnych obrotowych zaczepów, moskitierę można w łatwy i szybki sposób zamocować oraz zdemontować, utrzymując pełną funkcjonalność okien. Rama moskitiery jest łączona za pomocą tworzywowych narożników zewnętrznych, dostępnych w bogatej ofercie kolorystycznej. System umożliwia współpracę z większością profili okiennych. Do montażu oferowane są zaczepy w pięciu wielkościach.

PROMYK Wieluń

MOSKITIERY DRZWIOWE

Moskitiera ramkowa otwierana montowana jest bezpośrednio do ramy drzwiowej lub ościeży za pośrednictwem zawiasów z samodomykaczem, których prosta konstrukcja pozwala regulować  napięcie sprężyny za pomocą klucza imbusowego. Znajdująca się w dolnej części skrzydła płyta wypełniająca chroni siatkę przed uszkodzeniem podczas otwierania. Dodatkowe wzmocnienie, montowane poprzez połączenie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie ramy o większych gabarytach.

MOSKITIERY NA OKNA DACHOWE

Z pewnością dla wielu osób problemem jest także wietrzenie pokojów z oknami dachowymi. Do tej pory otwieranie okien na poddaszu było zawsze związane z wpadającymi przez nie owadami do środka pokoju. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją już elastyczne siatki specjalnie przeznaczone do okien dachowych. Chronią przed uciążliwymi owadami, umożliwiając cyrkulację świeżego powietrza przez cały dzień.

  PROMYK Wieluń

MOSKITIERY ROLOWANE

Moskitiera rolowana w kasecie montowana jest w zewnętrznej wnęce okiennej, zwykle do ramy okna. Zaletą systemu jest możliwość szybkiego zaciągania/chowania moskitiery w zależności od istniejących potrzeb. Skuteczna ochrona przeciwko owadom - praktyczne rozwiązanie pozwalające na zwijanie / rozwijanie siatki według potrzeb do praktycznej kasety za pomocą bocznych prowadnic i mechanizmu sprężynowego.

MOSKITIERY PRZESUWNE

System moskitiery  przesuwnej ma zastosowanie w dużych, przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych. Moskitiera montowana jest bezpośrednio do ramy drzwiowej lub ościeży. Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną, których szeroki wybór pozwala na montaż moskitiery w różnych wariantach, na wszystkich typach okien i drzwi z gwarancją bezkolizyjnej współpracy z roletami zewnętrznymi. Dodatkowe wzmocnienie, montowane poprzez połączenie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie ramy skrzydła o większych gabrytach.