PARAPETY

Oferujemy możliwość wykonania  parapetów wewnętrznych i zewnętrzynych na wymiar z różnych materiałów do wyboru: marmur, granit, PCV, stal,aluminium.

 

 

OKNA PCV

Perfectline/Swingline/S-line to podstawowe systemy okien pięciokomorowych w klasie profilu "A" dostępne w pełnej gamie kolorów z okuciem roto NT z listwami przyszybowymi prostymi lub okrągłymi. Posiadają one wzmocnienie poprzez zastosowanie stali zamkniętej w ramie. Standardowo dostępne są ze szkleniem w pakietach dwuszybowych. Istnieje możliwość zamówienia kolorów jednostronnych zewnętrznych lub obustronnych. Opcjonalnie system ten można wyposażyć w pakiet trzyszybowy za dopłatą.

 

 

 

PERFECTLINE

 

SWINGLINE

 

S-LINE

 

ALPHALINE

Alphaline to okna z zastosowanym profilem sześciokomorowym z ciepłym klinem styropianowym. Pakiet przyszybowy oraz stal zamknięta w ramie okna daje gwarancję stabilności oraz doskonały komfort cieplny.

 

SOFTLINE 82

Najnowszsy system okien z siedmiokomorową ramą i sześciokomorowym skrzydłem. Osadzenie szyby w profilu na głębokości 25 mm oraz zastosowanie ciepłej ramki ogranicza skraplanie się pary wodnej na szybie wewnątrz pomieszczenia. Zastosowany pakiet przyszybowy oraz potrójny układ uszczelek daje doskonałe parametry izolacyjne oraz dużą oszczędność ciepła. Klasyczne, eleganckie wzornictwo tego systemu dostępne w pełnej gamie kolorów można dopasować do każdej elewacji budynku.

 KOLORY

        Winchester                  Złoty dąb                      Orzech                 Dąb bagienny                   Mahoń                 Szary antracyt                   Biały

OKNA DACHOWE

Okna dachowe to optymalne rozwiązanie stosowane w nowoczesnym budownictwie. Okna te doświetlają wnętrze, zapewniają widok na zewnątrz oraz umożliwiają przewietrzenie poddasza. W zależności od rodzaju poddasza i wymagań klienta do każdego pomieszczenia można dobrać odpowiedni typ okna dachowego. Drewniane okna montowane są w standardowych pomieszczeniach na poddaszu (sypialnie, pokoje dla dzieci czy korytarze) w miejscach w których panuje podwyższony poziom wilgoci (kuchnie, łazienki, pralnie, suszarnie) stosowane są specjalne okna o podwyższonej odporności na wilgoć. Okna Fakro charakteryzują się wygodną obsługą poprzez zastosowanie klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła. Mogą być one wyposażone w nawiewniki.

 

OKNA DREWNIANE