Promyk Wieluń - plisa

Promyk Wieluń - plisa

Plisy

Żaluzje plisowane są dostępne w kilkunastu wariantach kształtów, dzięki czemu zasłonią prawie każdy typ ramy okiennej. To praktycznie jedyne rozwiązanie z przeznaczeniem na okna o nietypowych kształtach tj. trójkąty czy okręgi. Poza tym, plisy doskonale sprawdzają się na każdym standardowym oknie, dając możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna, co jest szczególnie cenione przez ich użytkowników. Materiały o zróżnicowanej kolorystyce i strukturze pozwalają na dopasowanie plisy do każdego wnętrza.                                              

Kolory profili

Plisy Dzień-Noc

Żaluzje plisowane dzień - noc to rozwiązanie umożliwiające połączenie na jednym oknie dwóch tkanin.   Przy zastosowaniu tego systemu istnieje możliwość dobrania np. materiału podgumowanenego całkowicie zaciemniającego i drugiego bardziej transparentnego, który przepuszcza sporą ilość światła.

Plisy do okien dachowych

System swoim kształtem dopasowuje się do wszystkich rodzajów okien dachowych. Zastosowane prowadnice powodują idealne rozłożenie tkaniny oraz jej właściwy naciąg. W skład systemu wchodzi również magnetyczna blokada ułatawiająca zasłonięcie okna.

 Tkaniny

 


Rozwiązania dla inteligentnego domu PROMYK Wieluń

Nowoczesne rozwiązania

Zarządzaj inteligentnie całym domem.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań jednym pilotem możesz sterować brama garażową, bramą wjazdową, roletami, żaluzjami fasadowymi, markizą czy pergolą. Ponadto na ekranie pilota, smartfona, tabletu widnieje informacja zwrotna o wykonanym poleceniu. Takie możliwości daje nam np. firma SOMFY. Do domu pasywnego zaproponujemy okna na profilu VEKA - Softline 82, drzwi firmy Setto o gr. skrzydła 92mm oraz bramę segmentową NICE  o gr. 60mm.

Szeroka oferta OKNA DRZWI BRAMY PERGOLE ŻALUZJE PROMYK Wieluń

Od projektu do montażu

Wiele rozwiązań dla Twojego domu i firmy!

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo wiele nowoczesnych rozwiązań - przeznaczonych zarówno do nowych inwestycji jak i zwiększających komfort i estytykę tych już istniejących. Oferujemy sprawdzone rozwiązania takich produktów jak: okna, drzwi, rolety zewnętrzne, pergole, bramy garażowe, markizy, osłony wewnętrzne i zewnętrzne.

Facebook

Śledź nasz profil i wypatruj promocji!