Promyk Wieluń - dzień noc

Promyk Wieluń - dzień noc

Dzień-Noc jest najnowszym typem rolety, w której zastosowano układ naprzemienny tkaniny transparentnej i całkowicie zaciemniającej. Dzięki temu można dostosować ilość wpadającego światła do aktualnych potrzeb.

Roleta w kasecie

Elegancki wygląd tego systemu zapewnia kaseta o opływowym kształcie wykonana z aluminium. Jest ona zamontowana do listwy przyszybowej za pomocą wkrętów. System ten został wyposażony dodatkowo w prowadnice, które są przyklejane bezpośrednio do listew przyszybowych.

Roleta mini

System wolnowiszący jest najprostszym rozwiązaniem. Charakteryzuje go brak kasety i niezwykle prosty montaż dzięki zastosowaniu uchwytów bezinwazyjnych. Trwała i niezawodna konstrukcja pozwala na łatwą instalację systemu na skrzydle okna.

Dostępne kolory osprzętu:

 

biały

brązowy

ciemnobrązowy

mahoń

winchester

złoty dąb

orzech

dąb bagienny

Wzory tkanin* :

* w celu zapoznania się z pełną ofertą wzorów i kolorów tkanin zapraszamy do siedziby naszej firmy

 

 

 


Rozwiązania dla inteligentnego domu PROMYK Wieluń

Nowoczesne rozwiązania

Zarządzaj inteligentnie całym domem.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań jednym pilotem możesz sterować brama garażową, bramą wjazdową, roletami, żaluzjami fasadowymi, markizą czy pergolą. Ponadto na ekranie pilota, smartfona, tabletu widnieje informacja zwrotna o wykonanym poleceniu. Takie możliwości daje nam np. firma SOMFY. Do domu pasywnego zaproponujemy okna na profilu VEKA - Softline 82, drzwi firmy Setto o gr. skrzydła 92mm oraz bramę segmentową NICE  o gr. 60mm.

Szeroka oferta OKNA DRZWI BRAMY PERGOLE ŻALUZJE PROMYK Wieluń

Od projektu do montażu

Wiele rozwiązań dla Twojego domu i firmy!

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo wiele nowoczesnych rozwiązań - przeznaczonych zarówno do nowych inwestycji jak i zwiększających komfort i estytykę tych już istniejących. Oferujemy sprawdzone rozwiązania takich produktów jak: okna, drzwi, rolety zewnętrzne, pergole, bramy garażowe, markizy, osłony wewnętrzne i zewnętrzne.

Facebook

Śledź nasz profil i wypatruj promocji!