Rolety materiałowe należą do najpopularniejszych rozwiązań osłonowych stosowanych we wnętrzach domów i mieszkań oraz w obiektach użyteczności publicznej. Zapewniają ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem wnętrza oraz przeciwdziałają pojawianiu się odbić na ekranie telewizora czy komputera.

Roleta w kasecie

Elegancki wygląd tego systemu zapewnia kaseta o opływowym kształcie wykonana z aluminium. Jest ona zamontowana do listwy przyszybowej za pomocą wkrętów. System ten został wyposażony dodatkowo w prowadnice, które są przyklejane bezpośrednio do listew przyszybowych.

 

Dostępne kolory osprzętu:

biały

brązowy

ciemnobrązowy

mahoń

winchester

złoty dąb

orzech

dąb bagienny

Roleta mini

System wolnowiszący jest najprostszym rozwiązaniem. Charakteryzuje go brak kasety i niezwykle prosty montaż dzięki zastosowaniu uchwytów bezinwazyjnych. Trwała i niezawodna konstrukcja pozwala na łatwą instalację systemu na skrzydle okna.

Roleta na okno dachowe

Zastosowany system pozwala na bardzo dobrą ochronę przed promieniami słonecznymi. Materiał rolety schowany jest w kasecie z prowadnicami bocznymi montowanymi bezpośrednio na skrzydle okiennym.  Roleta funkcjonuje prawidłowo niezależnie od nachylenia okna, a  zastosowane mechanizmy pozwalają na zatrzymanie rolety w dowolnym położeniu.

Do rolet do okien dachowych mogą być zastosowane zarówno standardowe materiały, jak i podgumowane dające całkowicie zaciemnienie oraz materiały z refleksem. Aluminiowa powkłoka po zewnętrznej stronie tkaniny zapobiega przenikaniu promieni słonecznych do wnętrza pomieszczenia, jadnocześnie pełniąc funkcję izolacji termicznej.

Kolory tkanin roletowych:

Jednobarwne materiały są najbardziej popularnymi i ponadczasowymi tkaninami roletowymi. Ujmują one swoją klasyczną strukturą oraz szeroką gamą kolorystyczną. Tkaniny te zapewniają średni stopień zaciemnienia. W ofercie posiadamy również tkaniny dekoracyjne o ciekawym wzornictwie i kolorystyce. Zapraszamy do siedziby w celu zapoznania się z pełną ofertą występujących tkanin roletowych.


Rozwiązania dla inteligentnego domu PROMYK Wieluń

Nowoczesne rozwiązania

Zarządzaj inteligentnie całym domem.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań jednym pilotem możesz sterować brama garażową, bramą wjazdową, roletami, żaluzjami fasadowymi, markizą czy pergolą. Ponadto na ekranie pilota, smartfona, tabletu widnieje informacja zwrotna o wykonanym poleceniu. Takie możliwości daje nam np. firma SOMFY. Do domu pasywnego zaproponujemy okna na profilu VEKA - Softline 82, drzwi firmy Setto o gr. skrzydła 92mm oraz bramę segmentową NICE  o gr. 60mm.

Szeroka oferta OKNA DRZWI BRAMY PERGOLE ŻALUZJE PROMYK Wieluń

Od projektu do montażu

Wiele rozwiązań dla Twojego domu i firmy!

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo wiele nowoczesnych rozwiązań - przeznaczonych zarówno do nowych inwestycji jak i zwiększających komfort i estytykę tych już istniejących. Oferujemy sprawdzone rozwiązania takich produktów jak: okna, drzwi, rolety zewnętrzne, pergole, bramy garażowe, markizy, osłony wewnętrzne i zewnętrzne.

Facebook

Śledź nasz profil i wypatruj promocji!