Refleksole - to zewnętrzne osłony przeciwsłoneczne wykonane z solidnej konstrukcji aluminiowej i tkanin z włókien poliestrowych. Refleksole pozwalają na utrzymanie komfortowej temperatury w pomieszczeniu, które jest narażone na nasłonecznienie. Przy zastosowaniu odpowiednich tkanin gwarantują skuteczną barierę optyczną, tłumią kontrasty zachowując jednak dobrą widoczność na zewnątrz. Mogą być montowane także w pergolach lub altanach, gdzie dodatkowo stanowią bardzo dobrą ochronę przed wiatrem i deszczem. Refleksole są wyposażone w napęd elektryczny, zamykanie ich i otwieranie odbywa się w pionie przy pomocy włącznika, pilota lub smartfona.


Rozwiązania dla inteligentnego domu PROMYK Wieluń

Nowoczesne rozwiązania

Zarządzaj inteligentnie całym domem.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań jednym pilotem możesz sterować brama garażową, bramą wjazdową, roletami, żaluzjami fasadowymi, markizą czy pergolą. Ponadto na ekranie pilota, smartfona, tabletu widnieje informacja zwrotna o wykonanym poleceniu. Takie możliwości daje nam np. firma SOMFY. Do domu pasywnego zaproponujemy okna na profilu VEKA - Softline 82, drzwi firmy Setto o gr. skrzydła 92mm oraz bramę segmentową NICE  o gr. 60mm.

Szeroka oferta OKNA DRZWI BRAMY PERGOLE ŻALUZJE PROMYK Wieluń

Od projektu do montażu

Wiele rozwiązań dla Twojego domu i firmy!

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo wiele nowoczesnych rozwiązań - przeznaczonych zarówno do nowych inwestycji jak i zwiększających komfort i estytykę tych już istniejących. Oferujemy sprawdzone rozwiązania takich produktów jak: okna, drzwi, rolety zewnętrzne, pergole, bramy garażowe, markizy, osłony wewnętrzne i zewnętrzne.

Facebook

Śledź nasz profil i wypatruj promocji!