Promyk Wieluń - pergola

Promyk Wieluń - pergola

Pergola Solid wykonana jest z trwałej, skręcanej konstrukcji aluminiowej, która może być lakierowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Wyposażona jest w ruchome zadaszenie sterowane elektrycznie za pomocą przycisku lub pilota. Może chronić zarówno przed słońcem jak i przed deszczem. Posiada system odprowadzania wody. Opcjonalnie można zastosować podświetlenie LED. Pergolę można wykonać w konstrukcji modułowej zarówno w wersji wolnostojącej jak i przyściennej. Maksymalna szerkość jednego modułu wynosi 4 metry, a maksymalny wysuw dachu to 7 metrów.


Rozwiązania dla inteligentnego domu PROMYK Wieluń

Nowoczesne rozwiązania

Zarządzaj inteligentnie całym domem.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań jednym pilotem możesz sterować brama garażową, bramą wjazdową, roletami, żaluzjami fasadowymi, markizą czy pergolą. Ponadto na ekranie pilota, smartfona, tabletu widnieje informacja zwrotna o wykonanym poleceniu. Takie możliwości daje nam np. firma SOMFY. Do domu pasywnego zaproponujemy okna na profilu VEKA - Softline 82, drzwi firmy Setto o gr. skrzydła 92mm oraz bramę segmentową NICE  o gr. 60mm.

Szeroka oferta OKNA DRZWI BRAMY PERGOLE ŻALUZJE PROMYK Wieluń

Od projektu do montażu

Wiele rozwiązań dla Twojego domu i firmy!

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo wiele nowoczesnych rozwiązań - przeznaczonych zarówno do nowych inwestycji jak i zwiększających komfort i estytykę tych już istniejących. Oferujemy sprawdzone rozwiązania takich produktów jak: okna, drzwi, rolety zewnętrzne, pergole, bramy garażowe, markizy, osłony wewnętrzne i zewnętrzne.

Facebook

Śledź nasz profil i wypatruj promocji!