ROLETY MATERIAŁOWE DZIEŃ/NOC

Rolety Dzień-Noc to system przesłony okiennej, który należy do funkcjonalnych rozwiązań, pozwalających samodzielnie regulować rozproszeniem światła w każdym wnętrzu. Dzień-Noc jest najnowszym typem rolety, w której zastosowano układ naprzemienny tkaniny transparentnej i całkowicie zaciemniającej. Dzięki temu można dostosować ilość wpadającego światła do aktualnych potrzeb, jak również tworzyć klimat we wnętrzu zgodny z własnym samopoczuciem.

PROMYK WieluńPROMYK Wieluń PROMYK Wieluń  PROMYK Wieluń  PROMYK Wieluń

Naszym Klientom oferujemy rolety Dzień-Noc w wielu kolorach zarówno wolnowiszące jak i w kasetach. Odpowiadają one nowoczesnym trendom, stanowiąc idealny dodatek do wnętrza. Dzięki tradycyjnemu mechanizmowi sterowania z rolet korzysta się bardzo łatwo i przyjemnie.

ROLETY MATERIAŁOWE W KASECIE

Rolety w kasetach to idealne rozwiązanie pasujące do niemal każdego okna pcv, drewnianego i aluminiowego. W roletach tego typu materiał schowany jest w eleganckiej kasecie a prowadnice boczne uzupełniają całe okno i dodatkowo znacznie zmniejszają przenikanie promieni słonecznych. Rolety posiadają mechanizm samohamujący w systemie łańcuszkowym co pozwala na wygodne zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości. W prowadnicach materiał spoczywa bezpośrednio przy szybie co jest wygodne przy oknach uchylnych czy drzwiach balkonowych narażonych na przeciągi.

 

Dzięki zastosowaniu kasety materiał jest bardziej chroniony przed kurzem i brudem co zwiększa żywotność rolety. Nasi dostawcy zadbali aby kolory kasetek i prowadnic nie różniły się od standartowych kolorów okien.

 

ROLETY MATERIAŁOWE SYSTEM MINI

System "Mini" charakteryzuje się najmniejszym mechanizmem samohamującym, dlatego przeznaczony przede wszystkim do montażu bezpośrednio na skrzydło okienne. Mnogość rozwiązań montażowych rolety Mini, umożliwia zastosowanie jej praktycznie do każdego rodzaju okna. Rolety mini mogą być przyklejane, zahaczane lub przykręcane do skrzydła okiennego. Mechanizm łańcuszkowy z hamulcem pozwala na dowolną regulację rolety. Prowadzenie żyłkowe, bądź magnes zapewnia integrację z oknem uchylnym.  

 

ROLETY MATERIAŁOWE WOLNOWISZĄCE

Roleta wolnowisząca to najpopularniejsza z rolet. Dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi a także prostocie działania rolety wolnowiszące cieszą się dużą popularnością nie tylko w domach prywatnych ale także w biurach i budynkach użytku publicznego. Stosowane nie tylko jako ochrona przed słońcem, ale także jako element dekoracyjny, zasłona wszelkich wnęk czy nawet ekrany projekcyjne, a bogata kolorystyka idealnie pasuje do nowego trendu. Doskonale nadają się do przysłaniania dużych przeszkleń nawet do 4 m długości i 3 m wysokości.   Wykonywana w zależności od szerokości w trzech systemach: mini, standard i max. Każdy z systemów możemy zamontować do sufitu, nadproża, ściany, wnęki okiennej czy za pomocą bezinwazyjnych uchwytów bezpośrednio do okna. Przy tym ostatnim możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego, magnesów czy rzepów przyklejanych do okna. Każdy z systemów posiada mechanizm samohamujący w łańcuszku. Na życzenie klienta rolety wolnowiszące możemy wykończyć falbanami w kilku wariantach.

ROLETY MATERIAŁOWE NA OKNA DACHOWE

Oferowane przez nas rolety do okien dachowych mogą być zastosowane nie tylko do typowych okien FAKRO, VELUX, ROTO itp., ale do wszelkiego rodzaju świetlików dachowych i poziomych przeszkleń. Mechanizmy sprężynowe powodują, iż roleta prawidłowo funkcjonuje przy jakimkolwiek nachyleniu, dodatkowo pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym położeniu.   Materiał schowany w kasecie z prowadnicami bocznymi montowanymi bezpośrednio na skrzydle okiennym. Takie rozwiązanie niweluje jakiekolwiek prześwity a wysoka estetyka ( kasetki w kolorach ) sprawiają, iż rolety dachowe cieszą się wielką popularnością wśród klientów. Materiały najwyższej jakości, odporne na działanie promieni UV zachowują swoją barwę przez kilka sezonów.

 

ROLETY MATERIAŁOWE RZYMSKIE

Rolety rzymskie to zasłony podnoszone przy pomocy specjalnego mechanizmu sterowanego łańcuszkiem lub sznurkiem. Są doskonałą formą przystrojenia okien w każdym wnętrzu, bez względu na jego styl. Rolety rzymskie świetnie się prezentują w miejscach urządzonych nowocześnie, wręcz ascetycznie, a we wnętrzach klasycznych, stylowych stanowią eleganckie dopełnienie dekoracji okien. Rolety rzymskie stanowią także niezastąpione zasłony na okna o ograniczonej małej powierzchni ścian obok nich, gdzie brakuje miejsca na umieszczenie typowych zasłon.

PROMYK Wieluń