Rolety aluminiowe to praktyczny system dający doskonałą izolację terminczą, zapewniający prywatność oraz utrudniający wtargnięcie potencjalnego włamywacza do budynku. Ponadto poprawiają one bilans energetyczny budynku. Latem zapewniają niższą temperaturę w pomieszczeniach, natomiast zimą pozwalają obniżyć koszty ogrzewania. Posiadają również bardzo dobre właściwości akustyczne, co pozwala na niwelowanie hałasu z zewnątrz. Oferujemy możliwość wykonania i zamontowania rolet standardowych, podtynkowych, naokiennych, rolet antywłamaniowych SAR z klasą odporności RC3 oraz rolet na okna dachowe.

STEROWANIE

Oferujemy możliwość wybrania dogodnej dla Państwa metody sterowania roletami. W zależności od potrzeb istnieje możliwość sterowania ręcznego, z wykorzystaniem napędu elektrycznego oraz tzw. sterowania inteligentnego z wykorzystaniem smartfona lub tabletu.

  • sterowanie ręczne

Napęd ręczny jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, wymaga jednak nakładu siły związanego z obsługą rolet. Zwijacze ręczne stosuje się najczęściej do obsługi rolet o stosunkowo niewielkich rozmiarach.

  • sterowanie elektryczne

Oferujemy możliwość zastosowania sterowania przewodowego, w którym obsługa odbywa się za pomocą przełącznika klawiszowego lub sterowania radiowego, do obsługi którego wykorzystywany jest pilot lub nadajnik naścienny. Obsługa pilotem pozwala na sterowanie wszystkimi roletami z jednego miejsca. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania pilota czasowego, który pozwala na samoczynne otwieranie i zamykanie rolet o określonych godzinach.

                                 pilot                                             nadajnik naścienny                                    pilot czasowy

 

Standardowe kolory profili rolet zewnętrznych aluminiowych* :

Kolory drewnopodobne profili rolet zewnętrznych aluminiowych*:

*Przedstawione wyżej kolory nie odwzorowują w 100% kolorów rzeczywistych. Zapraszamy do siedziby firmy, w celu zapoznania się z rzeczywistą kolorystyką. W ofercie posiadamy również kolory specjalne.


Rozwiązania dla inteligentnego domu PROMYK Wieluń

Nowoczesne rozwiązania

Zarządzaj inteligentnie całym domem.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań jednym pilotem możesz sterować brama garażową, bramą wjazdową, roletami, żaluzjami fasadowymi, markizą czy pergolą. Ponadto na ekranie pilota, smartfona, tabletu widnieje informacja zwrotna o wykonanym poleceniu. Takie możliwości daje nam np. firma SOMFY. Do domu pasywnego zaproponujemy okna na profilu VEKA - Softline 82, drzwi firmy Setto o gr. skrzydła 92mm oraz bramę segmentową NICE  o gr. 60mm.

Szeroka oferta OKNA DRZWI BRAMY PERGOLE ŻALUZJE PROMYK Wieluń

Od projektu do montażu

Wiele rozwiązań dla Twojego domu i firmy!

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo wiele nowoczesnych rozwiązań - przeznaczonych zarówno do nowych inwestycji jak i zwiększających komfort i estytykę tych już istniejących. Oferujemy sprawdzone rozwiązania takich produktów jak: okna, drzwi, rolety zewnętrzne, pergole, bramy garażowe, markizy, osłony wewnętrzne i zewnętrzne.

Facebook

Śledź nasz profil i wypatruj promocji!