Rolety standard stosowane są głównie w budynkach już istniejących. Decyzję o zamontowaniu takich rolet można podjąć w dowolnym momencie, ponieważ nie są one zintegrowane z oknem i nie wymagają ingerencji w obecny stan budynku.

Rolety tego typu mogą być zamontowane we wnęce okiennej lub bezpośednio na ścianie budynku.

Roleta montowana we wnękę

Roleta montowana na ścianę

  W tym systemie mogą być zastosowane trzy rodzaje skrzynek : standard, półowalna i owalna. Ponadto rolety te mają możliwość integracji z moskitierą, co gwarantuje skuteczną ochronę przed insektami.

Skrzynka standard z moskitierą

Skrzynka owalna

Skrzynka półowalna


Rozwiązania dla inteligentnego domu PROMYK Wieluń

Nowoczesne rozwiązania

Zarządzaj inteligentnie całym domem.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań jednym pilotem możesz sterować brama garażową, bramą wjazdową, roletami, żaluzjami fasadowymi, markizą czy pergolą. Ponadto na ekranie pilota, smartfona, tabletu widnieje informacja zwrotna o wykonanym poleceniu. Takie możliwości daje nam np. firma SOMFY. Do domu pasywnego zaproponujemy okna na profilu VEKA - Softline 82, drzwi firmy Setto o gr. skrzydła 92mm oraz bramę segmentową NICE  o gr. 60mm.

Szeroka oferta OKNA DRZWI BRAMY PERGOLE ŻALUZJE PROMYK Wieluń

Od projektu do montażu

Wiele rozwiązań dla Twojego domu i firmy!

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo wiele nowoczesnych rozwiązań - przeznaczonych zarówno do nowych inwestycji jak i zwiększających komfort i estytykę tych już istniejących. Oferujemy sprawdzone rozwiązania takich produktów jak: okna, drzwi, rolety zewnętrzne, pergole, bramy garażowe, markizy, osłony wewnętrzne i zewnętrzne.

Facebook

Śledź nasz profil i wypatruj promocji!