ŻALUZJE PIONOWE MATERIAŁOWE

[89mm, 127mm]

Żaluzje pionowe stanowią alternatywę dla zasłon w biurach, hotelach, jak również w mieszkaniach. Są idealnym rozwiązaniem dla dużych okien, w tym okien widokowych. Doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, podnoszą poczucie komfortu i przytulności. Ich bogata kolorystyka, a także różnorodność materiałów, z których są wykonywane pozwoli Państwu dopasować je do wszelkiego rodzaju wnętrz.

 

Standardowo wykonujemy verticale o szerokości lameli 127 mm. To praktyczne, estetyczne i komfortowe rozwiązanie w zakresie osłon przeciwsłonecznych idealnie spełniające funkcję zasłon w biurach, bankach, hotelach czy domach. Żaluzje pionowe posiadają zalety dekoracyjne, a dzięki różnorodności materiałów tworzą indywidualny i niepowtarzalny wystrój wnętrza. Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła, dzięki obrotowym pionowym lamelom. Stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. przeszklonych ścian, do podziału pomieszczeń czy nawet oddzielania stanowisk pracy.

ŻALUZJE PANELOWE

Efektowny i nowoczesny system przesłaniania okien, w szczególności polecany do dużych powierzchni. System przesuwania paneli może odbywać się manualnie za pomocą sznurka lub rączki albo za pomocą łatwego w montażu sterowania elektrycznego. Karnisz dzięki posiadaniu od 2 do 5 torów, daje szerokie możliwości ustawienia paneli: po jednej lub dwóch stronach, symetrycznie albo w innym układzie niesymetrycznym. Dzięki zastosowaniu tkanin roletowych, komponowanie ostatecznego wyglądu jest bardzo łatwe i atrakcyjne.

ŻALUZJE PIONOWE PCV

[89 mm]

Dzięki żaluzjom PCV nadasz przestrzeni ładny nowoczesny wygląd, ale jednocześnie nie nadwyrężą Twojego budżetu.Żaluzje wykonane są z wytrzymałego PVC. Duży wybór kolorów i wzorówo pozwoli stworzyć przyjemne środowisko pracy i wypoczynku dając jednocześnie możliwość kontrolowania ilości i jakości naturalnego światła wpadającego do środka.

Żaluzje pionowe z wykorzystaniem lamel PVC są szczególne przydatne w miejscach o podwyższonej wilgotności, lub w pomieszczeniach z wymogami sterylności. Dają się znacznie łatwiej czyścić niż lamele z tkaniny. Żaluzje pionowe 89 mm PVC ze względu na swój rozmiar szczególnie dobrze wpasowują się w duże powierzchnie nowoczesnych budynków.