BRAMY GARAŻOWE

Bramy segmentowe mają szereg zalet. Przede wszystkim nie zamniejszają światła przejazdu oraz pozwalają zaoszczędzić przestrzeń. Podczas zamykania czy otwierania bramy nie ma konieczności pozostawiania odstępu np. pomiędzy garażem a samochodem .Bramy zbudowane są z kilku połączonych ze sobą segmentów, które podczas otwierania podciągane są pod sufit. Mogą być otwierane ręcznie lub automatycznie za pomocą pilota.

Bramy dostosowane do Twoich potrzeb

W naszej ofercie znajduje się cały szereg bram segmentowych, dzięki czemu wybierzesz  model w pełni zgodny z Twoimi preferencjami. Oferujemy bramy garażowe z przetłoczeniami wąskimi, szerokimi oraz bez przetłoczeń na panelu.

Classic - przetłoczenia wąskie
To wyjątkowo uniwersalne rozwiązanie. Idealnie komponuje się zarówno z nowoczesną jak i klasyczną architekturą domu.
Segmentowe
Segmentowe
Premium - przetłoczenia szerokie
To połączenie klasycznego i nowoczesnego wzornictwa. Pojedyncze przetłoczenie w środkowej części sekcji, zwłaszcza w okleinach drewnopodobych, do złudzenia przypomina bramę wykonaną z litego drewna.
Segmentowe
Segmentowe
Design - bez przetłoczeń
Gładka powierzchnia bez przetłoczeń poziomych zachwyca prostotą formy i elegancją, idealnie wygląda w nowoczesnych budynkach.
Segmentowe
Segmentowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów proponujemy całą gamę kolorów i oklein drewnopodobnych, dzięki czemu nasze bramy segmentowe będą spójne z architekturą budynku i otoczenia. Oferujemy również wykonanie bram w dowolnym kolorze RAL.