ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety aluminiowe to praktyczny system dający doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną, zapewniający prywatność oraz utrudniający wtargnięcie potencjalnego włamywacza do budynku. Oferujemy możliwość wykonania i zamontowania rolet standardowych, podtynkowych, naokiennych, rolet antywłamaniowych SAR z klasą odporności RC3 oraz rolet na okna dachowe.

Kolorystyka

Jaki kolor rolet wybrać ?

Ważne aby współgrał z kolorem elewacji oraz pozostałymi detalami budynku np.pokryciem dachu. Należy pamiętać, że rolety są niejako uzupełnieniem okien, dlatego przy ich wyborze powinniśmy wziąć pod uwagę także kolorystykę stolarki.

Standardowe kolory profili rolet zewnętrznych aluminiowych* :

biały

szary

antracyt

beżowy

brązowy

ciemnobrązowy

Kolory drewnopodobne profili rolet zewnętrznych aluminiowych*:

jasny dąb

dąb słodowy

dąb bagienny

winchester

złoty dąb

orzech

*Przedstawione wyżej kolory nie odwzorowują w 100% kolorów rzeczywistych. Zapraszamy do siedziby firmy, w celu zapoznania się z rzeczywistą kolorystyką. W ofercie posiadamy również kolory specjalne.

Sterowanie

Oferujemy możliwość wybrania dogodnej dla Państwa metody sterowania roletami. W zależności od potrzeb istnieje możliwość sterowania ręcznego, z wykorzystaniem napędu elektrycznego oraz tzw. sterowania inteligentnego z wykorzystaniem smartfona lub tabletu.

Napęd ręczny jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, wymaga jednak nakładu siły związanego z obsługą rolet. Zwijacze ręczne stosuje się najczęściej do obsługi rolet o stosunkowo niewielkich rozmiarach.

Rolety z napędem elektrycznym można sterować za pomocą przełącznika klawiszowego, pilota lub nadajnika naściennego.Obsługa pilotem pozwala na sterowanie wszystkimi roletami z jednego miejsca. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania pilota czasowego, który pozwala na samoczynne otwieranie i zamykanie rolet o określonych godzinach.

Aluminiowe

pilot

Aluminiowe

nadajnik naścienny

Aluminiowe

pilot czasowy