Australiamarkiza australia promyk wieluń

Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium w pięciu standardowych kolorach. 

Zastosowanie łańcucha Flyera zapewnia trwałość i niezawodne działanie. Możliwość zastosowania ramion krzyżowych umożliwia instalację nawet przy niewielkiej powierzchni montażowej.

Obsługa może odbywać się za pomocą korby lub elektrycznie za pomocą przełącznika lub pilota.

 

markiza jamaica promyk wieluń

Jamaica

To połączenie elegancji i wytrzymałości. Konstrukacja wykonana z ekstrudowanego aluminium w pięciu kolorach, z mozliwością zastosowania ramion krzyżowych.

Opcjonalnie można wykonać aluminiowy daszek zapewniający osłonę zwiniętej tkaniny.

dakar markiza promyk wieluń

Dakar

Doskonale nadaje się do zacienienia większych tarasów.  Pełna kaseta wykonana z ekstrudowanego aluminium pozwala idealnie zabezpieczyć poszycie oraz zapewnia lekkość i wytrzymałość konstrukcji. Dostępna pełna automatyka wiatrowa i słoneczna.

Palladio

Zastosowanie kasety z ekstrudowanego aluminium opartej na kwadratowej rurze konstrukcyjnej, umożliwia idealną ochronę poszycia oraz zapewnia łatwość montażu. Elegancka markiza, która doskonale prezntuje się na tarasach.

 


Rozwiązania dla inteligentnego domu PROMYK Wieluń

Nowoczesne rozwiązania

Zarządzaj inteligentnie całym domem.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań jednym pilotem możesz sterować brama garażową, bramą wjazdową, roletami, żaluzjami fasadowymi, markizą czy pergolą. Ponadto na ekranie pilota, smartfona, tabletu widnieje informacja zwrotna o wykonanym poleceniu. Takie możliwości daje nam np. firma SOMFY. Do domu pasywnego zaproponujemy okna na profilu VEKA - Softline 82, drzwi firmy Setto o gr. skrzydła 92mm oraz bramę segmentową NICE  o gr. 60mm.

Szeroka oferta OKNA DRZWI BRAMY PERGOLE ŻALUZJE PROMYK Wieluń

Od projektu do montażu

Wiele rozwiązań dla Twojego domu i firmy!

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo wiele nowoczesnych rozwiązań - przeznaczonych zarówno do nowych inwestycji jak i zwiększających komfort i estytykę tych już istniejących. Oferujemy sprawdzone rozwiązania takich produktów jak: okna, drzwi, rolety zewnętrzne, pergole, bramy garażowe, markizy, osłony wewnętrzne i zewnętrzne.

Facebook

Śledź nasz profil i wypatruj promocji!